Vchodové dveře

VCHODOVÉ DVEŘE

Primární požadavek, který je kladen na dnešní vstupní dveře, je zvýšená odolnost proti vniknutí nežádoucích osob a s tím spojená ochrana majetku. Toto mají společné všechny typy vchodových dveří. Zároveň ale nikdo nechce, aby jeho dveře připomínaly trezor. Proto v našem katalogu nabízíme ucelený sortiment venkovních vchodových dveří do rodinných domů, chalup a chat, a zároveň také vchodových dveří do bytů.

Následující požadavky se liší podle určení dveří. Pro dveře do rodinného domu je další důležitou vlastností koeficient tepelné prostupnosti. Bytové dveře ERKADO dosahují hodnot až Ud<0,75 W/m2K ! Neméně důležitá je také odolnost vůči povětrnostním vlivům a teplotním rozdílům uvnitř domu a ve venkovním prostředí. Za takových podmínek by se běžné dveře musely velmi často měnit z důvodu opotřebení a deformací, čímž by se velmi prodražovaly. Je moudré vybrat si dveře s co nejdelší životností a odolností vůči výše jmenovanému. Dveře ERKADO toto vše splňují, a navíc k odolnosti a spolehlivosti přidávají atraktivní vzhled.

Vchodové dveře do bytu nemusí snášet tak extrémní podmínky jako venkovní vchodové dveře. Důležitá je především jejich bezpečnost a také zvukový útlum. Tam naše dveře dosahují hodnoty až 34 dB a splňují tak požadavky příslušných norem.

Zobrazení mřížky:
Rychlý přehled

Bezpečnostní dveře BT 2

10 285 Kč

Bezpečnostní dveře třídy 2 INFORMACE Bezpečnostní třída 2, tuto třídu se dá osadit do stávající kovové zárubně nebo do speciálních bezpečnostních zárubní. Protipožární odolnost EI 30 DP3, EW 30 DP3. Zvuková neprůzvučnost Rw = 31 dB. KONSTRUKCE Masivní dřevený rám pokrytý dvěma HDF deskami. Speciální..

Rychlý přehled

Bezpečnostní dveře BT 3

12 705 Kč

Bezpečnostní dveře třídy 3 INFORMACE Bezpečnostní třída 3, tato třída se dá osadit pouze do speciálních bezpečnostních zárubní. Protipožární odolnost EI 30 DP3, EW 30 DP3. Zvuková neprůzvučnost Rw = 34 dB. KONSTRUKCE Masivní dřevěný rám pokrytý dvěmi HDF deskami. Speciální výplň s požární od..

Rychlý přehled

Protipožární vchodové dveře EI 30 DP3

4 961 Kč

INFORMACE Protipožární dveře jsou určeny pro veřejné budovy i soukromé byty jako vnitřní vchodové dveře. Použití protipožárních dveří je předepsáno v projektu stavby. Ke každému protipožárnímu uzávěru je vystaven certifikát výrobku a prohlášení o shodě. Borovice bílá greko a dub střední greko jsou ..

Rychlý přehled

Vnitřní vchodové dveře HERSE

4 356 Kč

Podrobnější informace o vchodových dveří HERSE si můžete přečíst ZDE...

Rychlý přehled

Vnitřní vchodové dveře HERSE LUX

6 050 Kč

Podrobnější informace o vchodových dveří HERSE si můžete přečíst ZDE...

Rychlý přehled

Vnitřní vchodové dveře HERSE MAX

8 470 Kč

Podrobnější informace o vchodových dveří HERSE si můžete přečíst ZDE...

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
  • Zboží skladem