KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Technické informace: INTERIÉROVÉ DVEŘE

Interiérové dveře RostraDvere je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní.
Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná cena a možnost konfigurace daného modelu z hlediska výrobní technologie [STANDARD, SOFT, STILE, TWIN, GRAF], použitých povrchů, šířek, výplně, zámku, ventilace a výběru vhodného zasklení. RostraDvere nabízí také bohatá řešení posuvných systémů – posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře na stěnu včetně zárubně a nezbytného příslušenství. Dalšími produkty jsou dvoukřídlé a skleněné dveře.


DESKOVÁ TECHNOLOGIE: Řada STANDARD


Technologie STANDARD Technologie STANDARD spočívá v polepení plochy dveřního křídla povrchem LAK nebo LAMINÁTEM CPL. Povrch LAK je základní povrchová úprava- fólie s nástřikem LAK. Povrch LAMINÁT CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti poškrábání, ošoupaní, vysokým teplotám a UV záření. Díky použití tohoto materiálu jsou dveře vhodné pro tzv. náročné prostory (vystavené vyšším teplotám nebo vysoké frekvenci používání). Povrchy LAMINÁT CPL jsou vhodné pro obchody a kancelaře.Logo RostraDvere KONSTRUKCE

 • Křídlo vyrobené v deskové technologii STANDARD s povrchovou úpravou základní LAK, odolné FINISH, 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva nebo vysoce odolný CPL Laminát.
 • Obvodový rám včetně opláštění.
 • Přídavné vertikální rámy u hrany SOFT- zvýšená pevnost dveří.
 • Mezirámová výplň‚ voština’ nebo plná izolační výplň HOMALIGHT.


Logo RostraDvere KOVÁNÍ

 • Tři stříbrné panty šroubovací s horizontální regulací ve falcovém provedení nebo tři stříbrné skryté panty s horizontální a vertikální regulací v bezfalcovém provedení.
 • Klasický zámek ve falcovém nebo magnetický v bezfalcovém křídle na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek, úsporný zámek (jen klika).


Logo RostraDvere PROSKLENÍ

 • Nejpopulárnější sklo mlečné DECORMAT v ceně dveří. Sklo KŮRA ČIRÁ jen pro model KLASIK


Logo RostraDvere VÝPLŇ

stabilizující výplň „voština” nebo plná deska HOMALIGHT

Technické informace Technické informace

RÁMOVÁ TECHNOLOGIE STILE: Řada STILE


Rámové dveře STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu. Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, žádné viditelné spoje, použití dvoučepových závěsů – to vše jsou faktory, které mají značný vliv na estetiku a kvalitu produktu.

Povrch GREKO má zvýrazněnou strukturu dřeva, při pohledu vytváří dojem, že dveře jsou vyrobeny z přírodního dřeva. Tento povrch má také zvýšenou odolnost proti poškrábání. Povrch Greko je nejpopulárnější povrch a nejlepší povrch při porovnání cena/kvalita.

Povrch LAMINÁT CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti poškrábání, ošoupaní, vysokým teplotám a UV záření. Díky použití tohoto materiálu jsou dveře vhodné pro tzv. náročné prostory (vystavené vyšším teplotám nebo vysoké frekvenci používání). Povrchy LAMINÁT CPL jsou vhodné pro obchody a kancelaře.

Technologie SOFTTechnologie SOFT spočívá v polepení dveřního křídla a dveřního falce jedním kusem povrchu, který je spojen pouze na jednom, neviditelném místě, pod falcem dveří. Křídlo v provedení SOFT nemá ostré hrany, což přispívá k jeho estetickému a modernímu vzhledu a zvyšuje životnost dveří. Křídlo potaženo kvalitním povrchem FINISH nebo GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva, což zásadně zvyšuje jeho odolnost při intenzivním používání. Křídlo v provedení SOFT má přídavné vertikální rámy, což zvyšuje jeho pevnost – to je obzvlášť důležité u křídel s velkým množstvím skla. Povrchy FINISH a GREKO jsou vhodné pro rodinné a bytové domy. Povrch GREKO má také zvýšenou odolnost proti poškrábání, oproti povrchu FINISH.

Logo RostraDvere KONSTRUKCE

 • Křídlo vyrobené v rámové technologii STILE.
 • Masivní rám z plné desky 140 x 40 mm a zpevňující masivní příčky o tloušt´ce 22 mm.
 • Pevný kolíkovýspoj a na perodrážkku - zvýšená pevnost dveří.
 • Estetické zasklení bez použití rámečku přidává dveřím luxusní vzhled.
 • Mírně zaoblené hrahy dveří, na hraně nejsou žádné spoje, což přispívá k delší životnosti dveří.
 • Povrchova úprava: odolné povrchy 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva nebo CPL laminát.


Logo RostraDvere KOVÁNÍ

 • Tři stříbrné dvoučepové panty s horizontální regulací ve falcovém provedení nebo tři stříbrné skryté závěsy s horizontální a vertikalní regulací v bezfalcovém provedení.
 • Klasický zámek ve falcovém nebo magnetický v bezfálcovém křídle na dozický klíč, na cylindrickou vložku, WC zámek, úsporný zámek (jen klika).


Logo RostraDvere PROSKLENÍ

4 mm tvrzené matné sklo. Technické informace
Logo RostraDvere PODŘÍZNUTÍ DVEŘÍ

Je možné podříznout veškeré dveře dle vlastního požadavku a to až do 50 mm bez ztráty záruky, zejména dveře Fragi, Graf, portipožární, posuvné dveře na stěnu nebo do pouzdra.

ventilační podříznutí dveře ventilační podříznutí dveře
Logo RostraDvere KOVÁNÍ

KOVÁNÍ
Logo RostraDvere KRYTY NA ZÁVĚSY

KRYTY NA ZÁVĚSY
Logo RostraDvere TYP OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

TYP OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Logo RostraDvere STANDARDNÍ PROSKLENÍ

STANDARDNÍ PROSKLENÍ

LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO VSG 441 A VSG 221 MATNÉ, OBOUSTRANNĚ HLADKÉ PRO RÁMOVÉ DVEŘE STILE

LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO