KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Vilen Door - Popis produktu

POVRCHOVÁ ÚPRAVA - VILEN PREMIUM

Prémiové povrchy VILEN PREMIUM, jsou vytvořené pomocí unikátní technologie, zaujmou Vás především vnějšími vlastnostmi – kreativním designem a vizuálním 3D efektem. Oproti ostatním materiálům neobsahují roztoky, plastifikátory a formaldehydy které jsou škodlivé pro zdraví, jsou šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí zdravé vnitřní klima.

VILEN PREMIUM jsou zhotovené na základě ekologických materiálů, a odpovídají i těm nejvyšším standardům podporující ochranu životního prostředí a zdraví. Nabídka je reprezentována širokou škálou dekorů s dřevěným, monochromatickým, čí lesklým designem.
Na rozdíl od CPL je povrch VILEN PREMIUM velice odolný vůči mechanickému poškození, otěru, odolává vodě a zvyšeným teplotám, bod tání činí zhruba 170 stupňů.

Jednou z hlavních výhod VILEN PREMIUMu z povlaků CPL a i Finish-folie, je pevnost vrchní vrstvy. Utěsněný povrch zajišťuje zvýšenou odolnost vůči mechanickému a chemickému namáhání standardními mycími prostředky a tím zajišťuje snadnou údržbu. Tyto vlastnosti jsou zajištěny vícevrstvou strukturou materiálu, která je vyrobena pomocí speciální technologie se zpracováním elektronovým paprskem, což ve výsledku zabraňuje deformaci a tvorbě trhlin.
INTERIÉROVÉ DVEŘE VILEN - RÁMOVÉ TECHNOLOGIE