řada MASIV

Řada MASIV


Dřevěné masivní dveře

Pokud preferujete přírodní materiály, masivní dřevěné dveře budou jasná volba. Když se pro ně rozhodnete, můžete dále vybírat mezi sukatým provedením nebo dýhovaným, které již je bez suků. Masivní dřevo se pro výrobu dveří a zárubní používá stovky let nejen pro své mechanické vlastnosti jako jsou pevnost, pružnost, snadná opracovatelnost i tepelně izolační vlastnosti. Je oblíbené také pro své estetické vlastnosti, takže pohled na přirozenou strukturu dřeva a kvalitní řemeslnou práci se neomrzí ani po uplynutí desítek let.

Dřevo nejen dobře vypadá, ale také dobře snáší změny počasí. Aby odolávalo ještě lépe, ošetřuje se dřevo různými, ekologicky nezávadnými, prostředky. Dřevo tak získá vyšší odolnost proti hnilobě dřeva, hmyzu, plísním, houbám nebo vlhkosti. Pro ochranu a zdůraznění krásy přírodního materiálu se používají také různé lazury a bezbarvé laky.

Nejoblíbenější konstrukce dveří z masivního dřeva je rám s různými vlysy (kazetami), případně s prosklením. Jednou z největších výhod dveří z masivního dřeva je možnost opravy povrchového poškození. Stačí jen přebrousit a znovu nalakovat.

Jaké dveře vám můžeme nabídnout?

Máme v nabídce mnoho sukatých i dýhovaných modelů dveří z borového masivního dřeva v řadě MASIV a také ve speciální řadě MASIV ECO, kde jsou pro výrobu použity výhradně ekologické materiály.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

  • Zboží skladem