Interiérové dveře

Zobrazení mřížky:
Skladem
Rychlý přehled

PRESTON 3/3

(0)
1 573 Kč

Rámové dveře řady Everhouse mají robustní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu MDF desky(lisovaný papír), Není to žádná voština. Používá se zde technologie polepování křídla a hrany jedním kusem povrchu bez videtelných spoju, což přizpíva k delší životnosti hran interiérových dveří, hlavně je to vhodné do koupe..

Dodání 4-7 týd.
Rychlý přehled

Skládací dveře

(0)
4 719 Kč

Technologie STANDARD spočívá v polepení plochy dveřního křídla povrchem PREMIUM, GREKO nebo FINISH a doplnění hranou ve shodném dekoru. Dveře mají jednoznačné ostré hrany, které korespondují s požadavky na moderní design. KONSTRUKCE Křídlo vyrobené v deskové technologii STANDARD s povrchovou úpravou FINISH, 3D GREKO nebo PREMIUM. ..

Dodání 4-7 týd.
Rychlý přehled

Skryté zárubně

(0)
9 438 Kč

Skryté zárubně Bezobložkové dveře pro skryté zárubně jsou vyráběny v provedení bezfalcovém nebo s obráceným falcem, to podle směru otevírání. Tato dveřní křídla mají masivní dřevěný rám s výplní papírovou voštinou nebo izolační dřevovláknitou deskou Homalight a opláštěna jsou MDF deskami. Povrch dveří je možno přemalovat nebo polepit tapetou, a ..

Zobrazuji 81 až 83 z 83 (celkem stran 6)
  • Nejprodávanější
  • Nové
  • Většina hodnocení