řada MASIV

DŘEVĚNÉ MASIVNÍ DVEŘE

Milovník přírodních materiálů si snad ani nemůže vybrat jiné dveře než masivní dřevěné. Pokud si je zvolíte, máte na výběr mezi provedením se suky nebo bez suků, potaženým dýhou.

Dřevo je užíváno k výrobě dveří a zárubní již celá staletí, protože je pevné, pružné, dobře izoluje od chladu a také se snadno opracovává. Zároveň skrývá krásu přírody a ve spojení s řemeslnou zručností se na něj můžeme dívat dlouhá léta, aniž by nás omrzelo.

Dřevo není jen krásné, je také velmi odolné. Pro zlepšení jeho přirozených vlastností a zdůraznění originality přírodního materiálu, používají se nejrůznější ekologicky a zdravotně nezávadné laky a lazury.

Nejoblíbenější je rámová konstrukce s dřevěnými kazetami a skly. Mezi obrovské přednosti dřevěných dveří patří také možnost snadné opravy poškozeného povrchu. Většinou stačí brusný papír a bezbarvý lak.

Jaké dveře vám můžeme nabídnout?

Máme v nabídce mnoho sukatých i dýhovaných modelů dveří z borového masivního dřeva v řadě MASIV a také ve speciální řadě MASIV ECO, kde jsou pro výrobu použity výhradně ekologické materiály.